טיפולי פנים

>>טיפולי פנים

במאמר הבא תוכלו לקרוא הכל אודות טיפולי פנים, איזה טיפול פנים הכי יתאים לכם, רק ממרפאות מומחים ובמחירים מיוחדים.

העולם המודרני, השם דגש על יופי ואסתטיקה, מחייב אותנו לשמור על עצמנו בריאים, חיוניים ויפים. טיפולי פנים מאפשרים שמירה על עור הפנים ואיכותו. קיימים כיום סוגים שונים של טיפולים לפנים המתאימים לסוגים שונים של אנשים.

טיפולי פנים טבעיים:

טיפולי פנים טבעיים או הומאופתיים הנם טיפולים בהם משתמשים הרוקחים או הקוסמטיקאיות בחומרים טבעיים בלבד. הקרמים, המשחות, נוזלי הניקוי והפילינגים, כולם על טהרת החומרים הטבעיים והם נרקחים בדרך כלל מצמחי מרפאה, פרות וירקות ומרכיבים נוספים אשר מקורם בטבע (למשל פרופוליס או קני סוכר).

ישנם אנשים המעדיפים טיפולים אלה בטענה כי הטבע מעניק לנו את החומרים החזקים והיעילים ביותר תוך שמירה על טבעיות המונעת פגיעה בעור.

טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית:

טיפול פנים אצל קוסמטיקאית בדרך כלל כולל כמה שלבים – ניקוי על ידי פילינג עדין, ניקוי העור בעזרת מסירי לכלוך שונים המותאמים לעור, מסיכה להזנת העור והחדרת לחויות. קוסמטיקאיות רבות משתמשות גם בעיסוי פנים על מנת להמריץ את הדם בפנים ובכך לחדש את זרימת הדם באזור הפנים. זרימת דם טובה תורמת להתחדשות תאי העור בפנים ולשמירה על עור בריא ורענן.

טיפולי פנים אצל רופא:


במקרים בהם קיימים פגמים קשים בעור כמו צלקות אקנה, פגעי פיגמנטציה מורכבים או קמטים עמוקים, יש אשר יעדיפו לעבור טיפול פנים אצל רופא מתחום הרפואה האסתטית. טיפול פנים שכזה כולל בדרך כלל קילוף השכבות הפתולוגיות של העור באמצעות טיפולי פילינג בעומקי קילוף שונים. קילוף קל מיועד לפגעי פיגמנטציה קלים ולחידוש העור, פילינג בינוני כולל קילוף מעט עמוק יותר המטפל בסימני פיגמנטציה מורכבים יותר וקמטוטים שונים ופילינג עמוק הנו קילוף עמוק של שכבות העור ומטפל בעיות מורכבות כמו צלקות, קמטים עמוקים ונזקי פיגמנטציה קשים. טיפול פנים אצל רופא מחייבים התייעצות עם הרופא המטפל בטרם בוחרים את הטיפול המתאים ביותר עבור המטופל ועבור עורו.

טיפולי פנים נועדו להגן על עור הפנים מפני נזקי הסביבה האורבים לנו מהאוויר המפויח, משינויי הסביבה והאקלים כמו לחות, חום, קור ויובש, וכמובן מפני שינויי הגיל. טיפולים אלו גם מטפלים בנזקים שכבר נגרמו לפנים, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת כיום המאפשרת לנו ליהנות מעור בריא ומראה יפה גם לאחר שנפגע.