קמטים

>>קמטים

הטבע עושה את שלו וכולנו מועדים במוקדם או

במאוחר להיוודע לתופעה של קמטים בפנים.

 

כיום, בעידן הטכנולוגיה והרפואה המודרנית קיימת דרך לטשטש ולמלא קמטים בפנים ולאפשר את עיכוב ההזדקנות והצערת העור בדרכים שונות.

 

קמטים בפנים – איפה, ומה השיטות לטיפול והעלמת קמטים ?

קמטים בפנים הנם תופעה טבעית לגמרי. העור שלנו מתבלה ומזדקן וכוח המשיכה עובד גם עליו. העור מתחיל ליפול ומאבד מחיוניותו ובכך נוצרים קמטים וקמטוטים בפנים. בנוסף לכך, קיימים קמטי הבעה שנוצרו מהבעות הפנים השונות שיצרנו במשך השנים. קמטי הבעה נוצרים בעיקר בצדי האף ועד השפתיים, בצדי העיניים, במצח ובין הגבות.

כיום קיימות שיטות שונות לטיפול בקמטים בפנים – הן קמטי הבעה והן קמטי גיל וזמן.

השיטה הנפוצה והבטוחה ביותר הנה שיטת הזרקת בוטוקס. שיטה זו יעילה בעיקר לטיפול בקמטי הבעה בפנים והיא מתבצעת ע"י הזרקת בוטוקס בכמות זעירה אל הקמט. הבוטוקס משתק את השריר ובכך מצמצם את היווצרות הקמט ומטשטש את קיומו. שיטה זו מאפשרת תיקון ההזרקה במידה ולא מרוצים כיוון שלאחר כמה חודשים החומר נספג בגוף וניתן לשוב על הפעולה בדרך הרצויה.

שיטה נוספת לטיפול בתופעה של קמטים בפנים היא הזרקת חומרי מילוי לקמט (כמו קולגן, סיליקון ועוד). שיטה זו מעט מורכבת יותר ומצריכה תקופת החלמה מעט ארוכה יותר. בנוסף, לא תמיד ניתן לתקן תוצאה פגומה. עם זאת, מנתח פלסטי טוב יידע כיצד לבצע הזרקת חומר מילוי בצורה מדויקת ואמינה כך שהקמטוטים יתמלאו ויטשטשו.

קמטים בפנים ניתנים לטיפול גם באמצעות מתיחת פנים. כאן כבר מדובר בניתוח רציני יותר הכולל חיתוכים ומתיחת עור הפנים על ידי כירורג ותחת הרדמה. ההחלמה בהליך כזה ארוכה יותר והסיכונים גבוהים יותר. בדרך כלל הניתוח מצליח יפה ואז התוצאות יפות ונשמרות לאורך זמן, אבל אנשים רבים חוששים מהסיכונים ומתופעות הלוואי ומעדיפים לוותר על הליך זה.

חשוב לציין כי קיימות דרכים של טיפול בקמטים בפנים גם באמצעות קרמים ותכשירים שונים. חברות הקוסמטיקה והטבע השונות מציעות מבחר תכשירים המבטיחים טיפול בקמטי הזמן וההבעה. תכשירים אלו לעיתים יעילים יותר ולעיתים יעילים פחות אבל לבטח אינם משיגים את התוצאה של שיטות הרפואה הפלסטית. יחד עם זאת השימוש בתכשירים הללו יכול לסייע במניעת ועיכוב הקמטים העתידים.

קמטים בפנים, על אף היותם חלק טבעי ממעגל החיים, מטרידים לא מעט אנשים החיים בתרבות המודרנית המערבית. אנחנו מנסים להילחם בהופעתם של קמטים בפנים ולהתמודד אתם כשהם כבר מופיעים. השיטות השונות הקיימות ברפואה האסתטית ובעולם הקוסמטיקה מאפשרות דרכים שונות להתמודדות עם הקמטים בפנים, אך חובה להתייעץ עם רופא עור, קוסמטיקאית או מנתח פלסטי (בהתאם לשיטה בה בחרתם) על מנת להתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר.

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות יוצא דופן אשר אעניק ומעניק בכל יום הנחות ענק והטבות במחיר ניתוחי פנים והוא שירות השוואת מחירים יעיל אשר על ידיו מתקיימת מאין "תחרות" בין המרפאות והמנתחים ואתם, רק מרוויחים מכך.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.