ניתוח עפעפיים עליונים מחיר

יצוין כי לעתים, אך לא תמיד, ייתכן כי הרופא יאבחן וימליץ לעשות גם ניתוח עפעפיים תחתונים. לכן, כשאתם קוראים מאמר זה, או דומה לו, קחו בחשבון שההתייחסות היא לשני העפעפיים שעל העיניים שלכם. בסוגיה כמו ניתוח עפעפיים עליונים מחיר הוא נושא רגיש, שכן הוא לא בהכרח זול, ותלוי מאד בסוגי המשימות שהרופא ימליץ לבצע. גם כאשר הן לא רבות המחיר עשוי להיות יקר בשל כך שזהו טיפול פלסטי מבוקש שנעשה במרפאות פרטיות אצל מיטב הרופאים. את תחילת הדרך תוכלו לעשות ללא עלות וללא התחייבות, באמצעות השארת פרטיכם אצלנו בפורטל!

ניתוח עפעפיים עליונים מחיר ? ממה מורכב המחיר ? 

בניתוח עפעפיים עליונים כמו גם ניתוח עפעפיים תחתונים מחיר ההליך נקבע על פי כמה פרמטרים.

שמו של הרופא וניסיונו המקצועי בראש ובראשונה:
ככל שזהו רופא ששמו יותר הולך לפניו ויותר קהלי יעד סומכים על מעשי ידו
וקביעותיו הרפואיות השונות, כך המחיר שלו יהיה יקר יותר. שנית, יש חשיבות
זניחה אך עדיין קיימת – העוסקת בחומרי הגלם שישמשו את המטפלים
שלכם בניתוח מחומרי הרדמה ועד חומרים להחדרה לגופכם כמו עצמים זרים זמניים וכד'.
יצוין כי הימנעות מהתקשרות עם רופאים יקרים אינה בהכרח מה שאתם צריכים לעשות.
ייתכנו מצבים בהם הרופא היקר דווקא הוא הרופא שעליו סומכים חלקים גדולים בציבור.
במצב זה, כשמדובר על ניתוח עפעפיים תחתונים כמו גם ניתוח עפעפיים עליונים מחיר
שמתפרש לכם כיקר עשוי להיות דווקא משתלם בשל הבטיחות והתוצאות לאחר הניתוח.

 

למה עבור ניתוח עפעפיים מחיר אינו כה מובן מאליו?

משום שזה אחד הניתוחים המבוקשים בציבור, ובייחוד בציבור הישראלי
שהוא בעל נטייה טבעית לביקורת עצמית כשזה מגיע למראהו החיצוני.
אנשים רבים חוששים שהם מפתחים עפעף שמנוני ונפול, והם נוהרים
להתייעצויות עם פלסטיקאים שונים. בעידן זה של שנת 2016 נרשמת כמו תמיד עלייה בביקושים.
גם עבור ניתוח עפעפיים עליונים מחיר נקבע על פי ביקוש וגם עבור
ניתוח עפעפיים תחתונים מחיר נקבע כך, אבל זו רק תחילת הדרך.
בירור מלא של מחיר הניתוח יחזיר אתכם לעיון בפסקה הקודמת,
בה קיימים פרמטרים נוספים כמו שמו ומקצועיותו של הרופא, עלות חומרי גלם וכד'.

 

ההמלצה שלנו – לכו אחרי הלב שלכם

עצות מקוסמטיקאים לגבי שיפור מראה העיניים שלכם ועצות ממומחי אסתטיקה אחרים תמיד כדאי לקבל אבל את ההחלטה תצטרכו לקבל בגפכם. לרוב, אנשים לא רק מוכנים לשלם על ניתוח עפעפיים מחיר יקר, הם ימהרו לעשות זאת אם הם יהיו בטוחים שזה מה שיפתור להם את בעיית השמנוניות בעפעף. בדרך כלל הרופא שבודק אתכם יקבע איזה עפעף רצוי שתתקנו – עליון, תחתון או שניהם. על ניתוח עפעפיים עליונים מחיר אחד ועל ניתוח עפעפיים תחתונים מחיר אחר, והם מסתכמים לכדי ניתוח כולל, לעתים עם הפחתת עלויות, זה תלוי ברופא ובמדיניות המרפאה.

ייתכן כי מה שנדמה לכם כעפעף נפול ושמנוני הוא בכלל לא מה שאתם חושבים

מי שמוסמך לקבוע זאת הוא רק רופא העיניים הכירורגי שלכם. לכן לפני שאתם ממהרים לברר עבור ניתוח עפעפיים תחתונים או ניתוח עפעפיים עליונים מחיר, שמעו את דבר הרופא שלכם, אליו תגיעו דרך הפורטל. על פי אבחונו הוא יקבע האם אתם בכלל סובלים מעפעף מגושם ושמנוני, ואם כן – איזה עפעף צריך לתקן. אנו ממליצים לקבוע תור לטיפולים הכירורגיים שהומלצו, ולא ליזום טיפולים כירורגיים במרפאות אחרות אם הם לא הומלצו לכם על ידי המרפאות שבפורטל שלנו או על ידי מכרים שעברו ניתוח זה המרפאה כל שהיא. עם מחיר הנו פקטור עבורכם והנכם רוצים להשיג מחיר משתלם גם בנוסף למנתח מומחה, אנו ממליצים לכם לבחור בשירות שלנו אשר ללא עלות וללא התחייבות למעשה נמצא והוכח על ידי אמצעי התקשורת כיעיל במיוחד אשר חסך וחוסך לאנשים רבים כסף רב.

מי אנחנו ?

מהו השירות שלנו ? אז כך: ראשית, אתר Metihat-Panim הנו חלק מרשת אתרים גדולה מאד ברשת האינטרנט ושייך לחברה מוכרת וידועה בתחומים רבים בעולם האינטרנט הישראלי. שירות השוואת מחירים באתר "מתיחת פנים" מעניק לגולשי האתר אפשרות להשאיר פרטים ולקבל שירות מהיר, מידע אודות הניתוח, מידע על מרפאות מנתחים ומטפלים באזור מגוריו של הגולש, הטבות, מבצעים וחבילות טיפול רלוונטיות לאותה עת ובפרט שירות השוואת מחירים על ידי פנייתנו למרפאות רלוונטיות לסוג הניתוח/הטיפול אותו הגולש רוצה להשגת מחיר משתלם תוך יצירת תחרות בין המרפאות. לאחר מכן, יפנו אליך נציגי המרפאות ויציעו לך הצעות מחיר לניתוח וקביעת פגישת ייעוץ וזכותך לבחור למי להגיע ולמי לא בהתאם לרושם שנוצר לכם לגבם. השירות שלנו נמצא יעיל במיוחד ופורסם באמצעי התקשורת ומתחילת פעילותינו בשנת 2007 חסכנו לגולשינו כסף רב, טרחה וחתרנו להשגת מרפאות מומלצות ומנתחים אמינים אשר מולם אנו עובדים שנים רבות.

נשמח לענות על כל שאלה ולתת שירות מהיר ויעיל כאחד תוך השגת מחיר משתלם לגולשינו.

על מנת לקבל שירות ולהתחיל לחסוך השאירו פרטים כאן

להזכירך, השירות ללא עלות וללא התחייבות!