ניתוחי פנים

ניתוחי פנים הם מגוון ניתוחים פלסטיים השייכים לפנים וכוללים בתוך ביטוי מזה מגוון ניתוחים שונים השייכים לרפואה האסתטית. למעשה מדובר בניתוח מתיחת פנים אשר נועדו להעניק לפנים מראה צעיר ורענן. ניתוח פנים עשוי להיות מורכב ומסובך או פשוט וקל וזה תלוי לאיזה מבין ניתוחי פנים אתם פונים וגם היכן אתם בוחרים לערוך את הניתוח.

מה הם ניתוחי פנים ?


למעשה ניתוחי פנים הם שם כולל לכל הניתוחים הפלסטיים המתמקדים בפנים. ניתוחי פנים יכולים לכלול למשל ניתוח אף, ניתוח הצמדת אוזניים, ניתוחים שונים למילוי קמטים, פיסול פנים (הדגשת עצמות לחיים למשל) או ניתוח מתיחת פנים. ניתוחי פנים הם הניתוחים השכיחים והמבוקשים ביותר בתחום הניתוחים האסתטיים, כנראה בשל הרצון להיות צעיר ויפה גם בגילאים מבוגרים יותר.

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח פנים באמצעותו מותח המנתח את עור הפנים על פי זוויות מסוימות, ועל פי ההתאמה של המנותח לניתוח. קיימים סוגים שונים של ניתוח מתיחת פנים אבל הוא שונה מ – ניתוח פנים של הרמת אזורים מסוימים בפנים. עם זאת ניתוח הרמת פנים ומתיחת פנים לעתים מתקיימים ביחד.

מה מטרתו של ניתוח מתיחת פנים?


מטרתם של ניתוחי פנים באופן כללי הוא להעניק שינוי לפנים. ניתוח פנים העוסק באנטיאייג'ינג והצערת העור, כולל בדרך כלל ניתוחים של מילוי קמטים כמו הזרקת בוטוקס או חומרי מילוי אחרים, ניתוחי הרמת פנים כמו ניתוחי חוטים למיניהם ועוד. גם ניתוח מתיחת פנים נועד להצעיר את הפנים להעניק להם מראה רענן ובריא, אך בניגוד לניתוחים אחרים, ניתוח זה הנו מחזיק מעמד לאורך שנים ומעניק שינוי משמעותי לפנים.

 

כיצד מתבצע ניתוח פנים?


ניתוח מתיחת פנים מתבצע ע"י חיתוך זעיר בצידי הפנים, במקומות נסתרים, ע"י רופא פלסטיקאי מנתח. הרופא מסמן את המקומות המיועדים למתיחה, חותך ומנקה את עודפי העור ומותח את הפנים באופן עדין על פי התאמה ייחודית לאותו מטופל. זהו ניתוח עדין ומורכב שכן יש להעניק לפנים מראה צעיר יותר אך טבעי וכן להשאיר כמה שפחות צלקות, וגם אלה שנשארו, עליהן להיות זעירות וסמויות.

 

האם ניתוח פנים מסוכן?


כמו בכל ניתוח חודרני, גם ניתוח פנים הכולל מתיחת פנים כולל סיכונים ותופעות לוואי. בדרך כלל מדובר בסיכונים נמוכים מאד ותופעות לוואי החולפות לאחר כמה שבועות, אבל כאשר מדובר בניתוחים העוסקים במקום רגיש כל כך, כמו ניתוח פנים, חשוב לא לסמוך על המזל ולא לחסוך. יש לבדוק היטב באיזו מרפאה כדאי להיות מטופל, מיהו הרופא המנתח ומה המוניטין שלו. דרשו המלצות ותעודות ואל תזלזלו בניתוחים בכלל, כל שכן כשמדובר בניתוח אסתטי כמו ניתוח פנים.

ניתוחי פנים הנם ניתוחים פופולריים בקרב אנשים רבים ומאפשרים לאנשים להרגיש טוב עם עצמם ועם המראה שלהם. בבואכם לשפץ ולשנות את הפנים חשוב לדעת מהו ניתוח פנים, איזה ניתוח פנים מתאים לכם ויענה על דרישותיכם, וכמובן, לברר היטב מי המנתח. פרט זה חשוב במיוחד בניתוחי פנים מורכבים כמו ניתוח מתיחת פנים או הרמת פנים.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות יוצא דופן אשר אעניק ומעניק בכל יום הנחות ענק והטבות במחיר ניתוחי פנים והוא שירות השוואת מחירים יעיל אשר על ידיו מתקיימת מאין "תחרות" בין המרפאות והמנתחים ואתם, רק מרוויחים מכך.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.