מתיחת פנים לפני ואחרי

מתיחת פנים לפני ואחרי – מטרת הניתוח היא הצערת הפנים ומבחינה מעשית יותר להרים את מה שנפל. הניתוח מיועד בעיקר לצוואר,  ללסת וללחיים אבל, מטבע הדברים, אם יש צורך למלא קמט או שפה, הרי שהמילוי יתבצע תוך כדי הניתוח להרמת הפנים.

הליך ניתוח מתיחת פנים מתחיל בחתך או חתכים לאורך קו השיער או ליד האוזן, הרמה של העור, מתיחה של רצועה הנמשכת לאורך הפנים, הידוק השרירים, מתיחה של העור, הסרת חלקים מיותרים ותפירה. יש מתיחת פנים לפני הניתוח ואחרי כן שמירה על התוצאה באמצעות עיסוי ושמירה על העור.

מתיחת פנים מתחילה לפני בתכנון ואחרי כן נמשכת עד סיום ההחלמה. בתחילה הרופא מתכנן יחד עם המטופל את סוג הניתוח בהתאם למה שניתן לעשות. בשונה ממה שעשו פעם, היום מתיחת פנים לפני ואחרי משאירה מראה פנים די טבעי ולא מתוח מדי כמו שהיה בשנים קודמות.

יש מתיחת פנים שלפניה הלחיים נפולות ואחריה הן מתוחות ויש מתיחת פנים שתתמקד רק באיזור הצוואר. בשלב הזה גם מכינים את המטופל למראה פנים שיהיה מיד אחרי הניתוח, מראה שהוא פחות נעים. תפרים, נפיחויות, אדמומיות ודומיהם. ההכנה לניתוח מתבצעת לעתים גם על ידי פסיכולוג.

מתיחת פנים לפני ואחרי היא חזרה לעצמנו

מתיחת פנים מחזירה את הפנים למראה שהיה להם בערך עשר או חמש עשרה שנה לפני כן. לא תמיד מתבצעת מתיחת פנים מלאה כי לפעמים עדיף להסתפק במילוי שפתיים או בהרמה של הלחיים. תלוי במצבו הבריאותי של המטופל, תלוי בכמות הקמטים ותלוי, כמובן, במצב העור. העור צריך אחר כך להחלים מן התהליך ולהיות חזק יותר. זה אומר לדאוג לתזונה טובה, לא לעשן, לישון טוב וכו'. כמובן שביצוע המשימות האלו לפני מתיחת הפנים, תשפר את מראם אחרי וגם על כך ידבר הרופא.

במתיחת פנים יש לשמור שתווי הפנים של המטופל יישארו גם אחרי. הרי בסך הכל אנחנו רוצים להיראות צעירים יותר אבל לא שונים יותר מדי. זו אמנותו של הרופא. למלא חריצים, למתוח עור שצנח אבל להשאיר את תווי הפנים המקוריים. כמובן שבניתוח למתיחת פנים אפשר לשלב הרמת עפעפיים, למשל, או מילוי קמטים עדינים.

הניתוח אורך כשעתיים אבל אחריו יש החלמה שדורשת שימת לב וסבלנות רבה. חמישה ימים אחרי המתיחה מסירים את התפרים ושבוע אחרי כך מתחיל טיפול פנים מתמשך. בסופו יבוצע חידוש של העור באמצעות לייזר. מיד אחרי הניתוח המטופל נשאר לאשפוז של יום ולילה במרפאה. גם כדי לטפל בתגובות רגילות להרדמה כמו הקאות וגם כדי להשגיח על מצבו הכללי. אחרי מתיחת פנים המטופל נזקק לשבוע של מנוחה מלאה. אחר כך אפשר להתחיל להתאושש אבל גם אז לא מומלץ, למשל, לענוד עגילים או ללבוש בגדים דרך הראש. יש הוראות מיוחדות למתיחת פנים לפני ואחרי הניתוח והרופא ימסור אותן.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות יוצא דופן אשר אעניק ומעניק בכל יום הנחות ענק והטבות במחיר ניתוחי פנים והוא שירות השוואת מחירים יעיל אשר על ידיו מתקיימת מאין "תחרות" בין המרפאות והמנתחים ואתם, רק מרוויחים מכך.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.