הרמת מצח

>> הרמת מצח וגבות

ניתוח הרמת מצח הנו ניתוח אשר נועד להעניק מראה צעיר יותר לעור נפול באזור המצח אך לעתים קרובות ניתוח זה מתבצע בניתוח משולב – הרמת מצח וגבות יחד.

 

התהליך

מתבצעת בדרך כלל ביחד עם הרמת גבות, באמצעות השתלת שתל ה Endotine המתמוסס בתוך העור.

בעבר, ניתוח הרמת מצח כלל חיתוך קו המצח בין האוזניים ומשיכת העור כלפי מעלה. ניתוח זה היה משאיר צלקת בין האוזניים ודרש אף נעיצת ברגים קטנים לתוך הקרקפת.

בנוסף, התפרים פעמים רבות היו מגרדים ולא נוחים. כיום הניתוחים לצורך ניתוח זה ואחרים נחשבים פשוטים, נוחים ואסתטיים יותר ומאפשרים תחושת נוחות וצעירות לאורך זמן.

כיום משתמשים בחומר Endotine, שהוא שתל ייחודי בעזרתו ניתן לחבר את רקמת המצח המורמת בנקודות מגע רבות, ללא צורך בברגים או תפרי ניתוח גסים, אשר היו בשימוש בעבר ואפשרו נקודת אחיזה אחת. בעזרת ה Endotine, חלוקת כוח האחיזה מתפרשת בצורה שווה, ובזכות תכונותיו הכוללות התמוססותו בעור, הרמת המצח נעשית באופן טבעי ועדין יותר.

הרמת מצח יכולה להתבצע בשתי דרכים –

לעתים גם יחד, הרמת מצח וגבות

הניתוח המסורתי – מדובר בשיטה בה מבצע המנתח חיתוך, בדומה לניתוח הרמת מצח שהיה קיים בעבר, אך החתך קטן מאד ונעשה מעל לקו השיער הטבעי. דרך החתך, מייצב המנתח את הרקמות, מסיר את העור היותר, מחליק קמטים ומחדיר את השתל על מנת לעצב ולבצע הרמת מצח והגבות יחד. בסיום התהליך, נסגר החתך באמצעות תפרים זעירים. בשיטה זו, בניגוד לשיטה הישנה, בשיטה זו התפרים עדינים וקטנים יותר, התפרים כמעט בלתי מורגשים והצלקות מוסתרות מתחת לקו השיער הטבעי כך שהתוצאה אסתטית וטבעית יותר.

השיטה האנדוסקופית – שיטה זו מערבת מצלמה זעירה אותה מחדיר המנתח על אנדוסקופ אל העור על ידי מספר חתכים זעירים מאד. את החתכים הללו מבצעים מאחורי קו השיער כדי להסתיר צלקות. בעזרת המצלמה, יכול המנתח לראות את השרירים והרקמות שנמצאים מאחורי העור, ועל ידי החדרת מכשיר נוסף, הוא מרים, מזיז או משנה את הרקמות ו/או השרירים על פי צורך ההרמה. לאחר שסיים המנתח להתאים באופן מדויק את מבנה הפנים, הוא מחדיר את ה Endotine ומעצב את המצח והגבות לפי גובה ההרמה שנבחר.

שתל זה נקרא /'שתל קיבוע', אשר בזכות תכונותיו, איננו מצריך תפרים כלל.

כאשר פונים אל מנתח פלסטי בבקשה לעבור ניתוח במצח, בודק המנתח את המטופל ואת מצב פנים, זוויות עצמותיו, סוג הרקמות והשרירים שלו, רגישותו ומצב עורו באזור המצח, ורק אז מחליט על סוג הניתוח אותו יעבור המטופל. בדרך כלל, השיטה האנדוסקופית מומלצת יותר כיוון שהיא יעילה יותר, מהירה יותר ובעלת תקופת החלמה קלה יותר.

לעתים המנתח בוחר לשלב בין שתי השיטות, בהתאם לרצונו ומצבו של המטופל. כך או כך, הרמת מצח יכולה להתבצע אך ורק על ידי מנתח פלסטי מוסמך, במקום המתאים לך, תחת הרדמה כללית או מקומית.

הרמת מצח המלצות, חוות דעת ותגובות גולשים

נילי אשתר – מאז שאני קטנה אני לא מרוצה מהפנים שלי, הלכתי להתייעץ עם מנתח פלסטי וקראתי באתר והגעתי למסקנה כי אני צריכה הרמת מצח. ואתם יודעים מה? אני מאוהבת בתוצאה. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה פנים חדשות ומהממות לעבור את הניתוח ולזכות בפנים חדשות ויפהפיות שיעניקו לכן ביטחון עצמי.

דן גבעון – אני יודע שזה פחות נפוץ לגברים לעבור ניתוח פלסטי, אבל אם תתגברו על הרתיעה הראשונית אני מבטיח לכם כי תזכו במראה חדש שתתאהבו בו. אני כל כך ממליץ על הצוות הרפואי המצוין שלי שעשה לי הרמת מצח איכותית ואני יודע שהם עשו עבודה מעולה שבחלומות הוורודים ביותר שלי לא חשבתי שאפשרית

הרמת מצח וגבות מחיר

מחיר ניתוח הרמת מצח בלבד עולה בין 5.500 שקלים לבין – 7.000 שקלים.

מחיר ניתוח הרמת מצח וגבות יחד עולה בין 8.000 שקלים לבין – 11.000 שקלים.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.