טיפול נגד קמטים

>> טיפול נגד קמטים

החלום של כל אישה הוא פנים חלקות ללא קמטים.

למעשה, זהו חלומו של כל אדם בעולם המודרני.

 

 

 

הפנים שלנו משקפים את האישיות וההיסטוריה שלנו. הפנים אמורות לשקף את האופי האמתי שלנו. קמטי הצחוק, הדאגה, המרירות, ויש אפילו אומרים שטוב הלב או הרוע נשקפים בקמטים שלנו. הסופר הידוע אוסקר ווילד כתב לפני 120 שנה ספר ידוע בשם תמונת דוריאן גריי על אדם שניתנה לו האפשרות לחיות כל חייו ללא קמטים, כשעור פניו נשאר עד מותו בגיל מבוגר כעור פניו של איש צעיר בן עשרים.

טיפול נגד קמטים – טיפול בקמטים בפנים

גם אנחנו שואפים לשמור על יפי נעורינו ולכן מחפשים דרכים לטיפול נגד קמטים בין אם מדובר בניתוחים למתיחת פנים או שיטות פחות פולשניות. ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח פלסטי שמיועד לאזור הפנים, הסנטר והצוואר, כשהתוצאה מצעירה את העור ב-10-15 שנים. התוצאות מחזיקות כ-7 שנים, אך עם שמירה על כמה כללים אפשר להקטין את קצב הזדקנות העור. ההמלצה היא להימנע מחשיפה לשמש, להימנע מעישון, לשמור על תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית מאוזנת, לישון מספיק שעות בכל לילה ולשתות מים. אך לא כל אחד מעוניין לעבור ניתוח ולכן אנו ממשיכים לחפש שיטות שונות פחות פולשניות בתור טיפול נגד קמטים.

טיפול נגד קמטים – הזרקות למילוי קמטים

 

טיפול נגד קמטים שאינו ניתוחי יכול להתפרש על פני מגוון רחב. ישנו טיפול מקובל ומוכר של הזרקת חומר מילוי לתוך הקמטים. מזריקים חומרים טבעיים כמו חומצה היאלורונית שלמרות שמה המפחיד היא בעצם חומר טבעי שהגוף מייצר בעצמו למטרה זו ולמטרות אחרות דומות. כמו כן אפשר להזריק סיליקון רפואי טהור בצורת ג'ל. שניהם משיגים תוצאה טבעית שמחזיקה מעמד עד 3 שנים והתוצאה אסתטית וטבעית. אין להם הרבה תופעות לוואי והתוצאות טובות. אז אם יש לכם קמטים זו שיטה טובה ומומלצת כטיפול נגד קמטים.

לקריאה בהרחבה אודות מילוי קמטים בהזרקה היכנסו למאמר: מילוי קמטים מחירים .

קרם נגד קמטים

ישנם עוד טיפולים נגד קמטים שמוצעים היום בשוק. חלקם בא באמצעות קרמים שמבטיחים לנו את הצערת העור ומיצוקו. אלה קרמים שאנו קונים ומורחים בעצמנו בבית. פעמים רבות הקרמים האלה מבוססים על שני חלבונים החיוניים לעור הפנים שנקראים קולגן ואלסטין. חלבונים אלה המיוצרים על ידי הגוף, מיועדים לשמור על גמישות עור הפנים, אך ייצורם מתמעט עם השנים ולכן בגיל מבוגר מופיעים הקמטים בפנים, שלפעמים הם מפסידים במאבק היום יומי בחשיפת עורנו לשמש, בתזונה לקויה, בדיאטות חריפות, בעישון ובחוסר שינה. לכן, אם רוצים להימנע מקמטים יש לעזור לשני החלבונים החיוניים האלה באמצעות אורח החיים שלנו.

טיפול נגד קמטים בשיטת טבעית

כמו כן אפשר למצוא בשוק טיפולים נגד קמטים כמו טיפול בזרם חשמלי גלווני שאמור לגרום לייצור קולגן,  או התעמלות לעור הפנים. בדרך כלל מדובר בטיפולים שנמשכים לאורך זמן בניגוד למילוי קמטים או לניתוח שהם טיפולים חד פעמיים. התעמלות לעור הפנים נעשית באמצעות סדנאות מיוחדות, ויש להקפיד על תרגול קבוע ולאורך זמן, את התוצאות אמורים לראות לאחר 6 חודשים. את המכשיר הגלווני אפשר לקנות לטיפול ביתי או ללכת למכון המתמחה בתחום.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות יוצא דופן אשר אעניק ומעניק בכל יום הנחות ענק והטבות במחיר ניתוחי פנים והוא שירות השוואת מחירים יעיל אשר על ידיו מתקיימת מאין "תחרות" בין המרפאות והמנתחים ואתם, רק מרוויחים מכך.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.