טיפול בקמטים

>>טיפול בקמטים

כשמדובר על אסתטיקה, אחד הדברים שהכי מפריעים לנו

הם ללא ספק הקמטים.

 

קמטים הם עדות ברורה לנזקי הגיל, אורך החיים והזמן. הם מראה הניצבת מול עינינו ללא יכולת לברוח או ללטש. זו הסיבה לעבור טיפול בקמטים שהופך יותר ויותר מקובל ופופולרי בקרב אוכלוסייה בוגרת, המבקשת להיראות טוב.

בעידן בו אנו עושים הכול על מנת לטפח ולשמור על הגוף, טיפול קמטים בפנים זהו הצעד החכם והנחוץ על מנת שלא יהיה לנו רק גוף חטוב וצעיר, אלא גם מראה פנים אסתטי, חלק מקמטים. כיום ניתן למצוא שיטות שונות לטיפול, החל מבוטוקס, דרמה רולר ועד מתיחת פנים, במקרים בהם יש צורך בפעולה כירורגית אגרסיבית.

 

טיפול בקמטים מה חשוב לדעת ?


ניתן לחלק את הקמטים לשני חלקים, קמטים יציבים וקמטים פעילים. קמטים פעילים הם אותם קמטים הנוצרים מהפעלת שרירי הפנים, למשל כשאנו זועמים, צוחקים, נדהמים. טיפול בקמטים אלה, המכונים גם קמטי הבעה, יכול להיעשות באמצעות בוטוקס. מנגד ישנם קמטים יציבים, קמטים קבועים אשר מתקבעים בפנים שלנו באזורים מועדים לקימוט, כמו הסנטר, האף אלה הם קמטים שלא נעלמים ומסגירים באופן קבוע את גילנו ומצב הפנים.

 

טיפול בקמטים על ידי בוטוקס


אם יש לכם קמטים פעילים, טיפול קמטים אלה פשוט יותר. כאמור, השיטה הטובה ביותר לטפל בקמטים פעילים הנה באמצעות בוטוקס. הזרקת בוטולינום טוקסין אל סיבי השריר, החומם חוסם אימפולסים המגיעים מהעצב לשרירי ההבעה בפנים, כך שהם לא מתכווצים ולא מתקמטים. טיפול באמצעות בוטוקס מהווה אלטרנטיבה מצוינת למי שמבקש לבצע העלמת קמטים או לטשטש קמטים ויותר מזה, טיפול באמצעות בוטוקס, ניתן להתחיל לפני הופעת קמטים חרוצים, כך שלא יופיעו. אומנם מדובר בטיפול שיש לחזור עליו אחת לכמה חודשים, אך כשמדובר בקמטים פעילים, מדובר בפתרון נוח, מהיר ולא יקר.

טיפול בקמטים יציבים


קמטים יציבים, אותם קמטים שמאפיינים את הקמטים בחלק התחתון של הפנים, דהיינו, סנטר וצדי הפה, נעשה באמצעים שונים, בניהם גם הזרקת חומצה היאלורונית המרכיבה בין היתר את רקמות החיבור בעור. גם פה, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי ופרטני מרופא עור שייבחן את מצב הקמטים, יאפיין את עור הפנים ויציע את טיפול בקמטים בפנים ,שיהיה גם אפקטיבי וגם הכי מתאים. היות  שקמטים יציבים נגרמים בדרך כלל מנפילת הפנים, יכול להיות שבמקרים ספציפיים טיפול בקמטים מסוג זה, תהיה מתיחת פנים או הרמת פנים, כך או כך, חובה להתייעץ.

 

טיפול בקמטים, שימו לב


כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות טיפול בקמטים, כל אחת מתאימה לא רק למצב הקמט, אלא גם לאופי ואישיות המטופלת. יש מי שתעדיף למרוח קרמים יקרים, אחרת תפנה לטיפול בהזרקות, אינפרא אדום, קילוף כימי ויש מי שתעדיף ותצטרך את סכין המנתחים. בסיכומו של דבר, טיפול בקמטים בפנים, מהווה טיפול שכיח ומקובל וכל אחת יכולה להיראות טוב יותר.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות יוצא דופן אשר אעניק ומעניק בכל יום הנחות ענק והטבות במחיר ניתוחי פנים והוא שירות השוואת מחירים יעיל אשר על ידיו מתקיימת מאין "תחרות" בין המרפאות והמנתחים ואתם, רק מרוויחים מכך.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.