העלמת קמטים

מי לא רוצה להיראות צעיר יותר? נשים וגברים מחפשים שיטות של העלמת קמטים בפנים על מנת להחזיר לעצמם כמה שנים טובות אחורה.

 

העלמת קמטים בפנים יכולה להתבצע בכמה שיטות כאשר הדומיננטיות מתייחסות בעיקר להזרקות חומרי מילוי או מתיחת פנים. העלמת קמטים בפנים הפכה בשנים האחרונות למצרך מבוקש בקרב אנשים רבים המעוניינים להיראות צעירים יותר ולהשיב לעורם את החיוניות והזוהר.

קמטים בפנים נוצרים כתוצאה מהזדקנות העור. העור מזדקן בשל השנים שעוברות עליו הגורמות לו לאבד מחיוניותו ולהיראות נפול. בנוסף, נזקי שמש, חומרי טיפוח ומשתנים אחרים גורמים נזקים לעור הפנים המתבטאים בקמטים.

העלמת קמטים בפנים יכולה להתבצע בכמה שיטות, כאשר כל שיטה דורשת התייעצות עם רופא מומחה על מנת להתאים למטופל את השיטה המתאימה והרלוונטית עבורו ביותר.

 

 

העלמת קמטים בפנים באמצעות זריקות בוטוקס:

 

ניתן להעלים קמטים בפנים באזור המצח והפה בעזרת הזרקת בוטוקס. הבוטוקס הוא חומר מאלחש הגורם לשיתוק זמני של השרירים הגורמים לקמטים ובכך מנטרל את היווצרות הקמטים. הבוטוקס מעניק מראה צעיר ורענן יותר. תוצאות הבוטוקס הנן הפיכות כיוון שלאחר כחצי שנה החומר נספג בגוף ויש לחזור על ההזרקה, כך שאם המטופל לא היה מרוצה מהתוצאה הקודמת, הוא יכול לשנותה בפעם הבאה.

 

 

העלמת קמטים בפנים באמצעות הזרקת חומרי מילוי:

 

קיימים חומרי מילוי כמו סיליקון, חומצה היאלורנית, רסטלין, פרלן ועוד. במקרה זה מדובר בחומרים המוזרקים אל הקמטים וממלאים אותם. כך נוצר מצב שהקמטים מטשטשים ואף נעלמים. גם על הזרקות אלו יש לחזור לאחר תקופה מסוימת.

למידע נוסף לגבי מחירים לפי סוג חומר מוזרק היכנסו למאמר:  מילוי קמטים מחירים.

 

 

 

העלמת קמטים בפנים באמצעות ניתוח מתיחת פנים :

 

מתיחת פנים היא למעשה ניתוח לכל דבר, במהלכו הרופא מבצע חתכים קטנים במקומות נסתרים ומושך את העור כלפי מעלה (מה שקרוי 'ליפטניג') בזוויות מחושבות כך שיתקבל מראה צעיר אך טבעי ולא מעוות. ניתוח זה הנו מורכב יותר, אורך זמן רב יותר וכולל תהליך החלמה. יחד עם זאת ניתוח זה, המבוצע באופן מקצועי ומבוקר, מסייע בצורה הטובה ביותר בהעלמת קמטים בפנים הנותרת לאורך זמן רב מבלי צורך לשוב על הפעולה לאחר מספר חודשים. רוב המטופלים אשר עברו מתיחת פנים מדווחים על שביעות רצון גבוהה מהתוצאות.

העלמת קמטים באמצעות מתיחת פנים בחוטים :

קיימת שיטה חדשה יחסית של מתיחת פנים באמצעות חוטים. הליך זה כרוך בפחות סיכונים, זמן החלמה מועט מאד ותוצאה מושלמת. במהלך הליך זה הרופא מחדיר חוטים מיוחדים זעירים התופסים את העור ומותחים אותו על פי חישובי הרופא. החוטים מאפשרים תמרון רב (בניגוד למתיחת פנים רגילה) ואפשרויות תיקון במקרה של חוסר שביעות רצון.

העלמת קמטים בפנים היא אחד הסודות הגדולים בדרך למראה צעיר יותר. לפני שבוחרים שיטה מסוימת להעלמת קמטים בפנים, חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום, לבחון כמה שיטות ולראות מהי השיטה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות יוצא דופן אשר אעניק ומעניק בכל יום הנחות ענק והטבות במחיר ניתוחי פנים והוא שירות השוואת מחירים יעיל אשר על ידיו מתקיימת מאין "תחרות" בין המרפאות והמנתחים ואתם, רק מרוויחים מכך.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.