הסרת קמטים

>> הסרת קמטים

השנים שעוברות בחיינו נותנות את אותותיהם על פנינו, הקמטים מסגירים מיד את גילנו וכולנו רוצים להיות או לפחות להיראות צעירים.

הסרת קמטים לפנים חלקות וצעירות

טוב, לא לגמרי אבל כן אפשר למלא קמטים, למתוח קמטים ולטשטש אותם. האמת ניתנת להיאמר שקמטים אפשר למנוע עם שינה טובה כמו בחלומות, תזונה נכונה כמו אצל סבתא, איזון נפשי כמו בטיבט, שלווה עצומה ושאר המלצות שצריך בשבילן חופשה בת שלושה חודשים. יחד עם זאת, עדיין אפשר למנוע קמטים. הורדה של העישון או אם אפשר מניעת עישון, פחות ממתקים ויותר פרות, קצת שאנטי ופחות דאגה, כל אלה כן משפיעים באופן חד משמעי על עור הפנים ואפשר לראות אתם תוצאות מהירות מאד.

הסרת קמטים על ידי טיפול בוטוקס

אחת השיטות המקובלות להסרה של קמטים היא מילויים. יש חומרי מילוי שונים וביניהם ידועים מאד – חומצה הילאורונית והבוטוקס. יש מקומות בהם הבוטוקס כל כך נפוץ שאפשר לקבל זריקות שלו על חוף הים בדוכן שעל החול. מכל מקום, אצלנו עדיין בוטוקס מוזרק במרפאה, על ידי רופא מומחה ועם כל התנאים שצריך כדי לשמור על העור וכדי לשמור על הזרקה מדויקת.

כבכל הזרקה תת עורית בתחום הפלסטיקה, הרופא יקדים ויתכנן עם החולה את מיקום הזריקות. לפני הזריקות, הרופא מסמן על הפנים את מיקומי הזריקות שהוא ידקור והדבר נראה קצת משעשע לפעמים. פנים חלקות ונקיות עם קווים ונקודות פה ושם. ניחא, זה נמחק תוך מספר ימים ולא נשכח שאחרי הזרקת בוטוקס כדאי בכל זאת לנוח מספר ימים בבית. חומצה הילאורונית היא נוזל שמנוני שמוחדר לעור באמצעות הזרקה כמו בוטוקס. שניהם חומרים שהגוף מכיר בצורה כזו או אחרת והוא יקבל אותם בברכה.

במסגרת הטיפולים הלא פולשניים כמו לייזר, חיפשו המדענים קרן לייזר שתוכל לשייף את העור מבלי לפגוע בו יותר מדי. המטרה היא לגרום למעין פציעה מתחת לעור, והפעלה של המנגנונים הרגילים בגוף. כלומר, הגוף ישלח את העור הפצוע החוצה ויבנה מתחתיו עור חדש. הגוף גם יעשה את זה מהר כי הוא די היסטרי בכל הקשור למעטפת שלו, קרי, העור. על כל פנים, השימוש בלייזר כזה, מקבוצת האינפרה אדום, שמשמש את הקוסמטיקה, נחשב משייף ונכנס לקבוצת הטיפולים להסרת קמטים. יש צורך בחמישה טיפולים בערך והתוצאות נראות אחרי מספר חודשים.

הסרת קמטים עם חומרים טבעיים יותר


הסרת קמטים – חיזוק העור. האם נשמע לא אמתי? ובכן, לעתים עובד. מילוי של העור בחומרים מזינים, בויטמינים ובאליגו אלמנטים, מצליח לעתים ביעילות להסיר קמטים. האליגו הוא חלק מרשימת החומרים שהביולוגים מכירים מן המעבדה ואילו אנחנו לא כל כך אבל, באופן כללי זהו סוג של תא שמשמש לעטיפה. אליגו הוא גם חלק מתמיסת יוני הכסף אבל היא עניין אחר ששרוי במחלוקת. יש גם אליגו סוכרים וגם אותם נשאיר במעבדות כרגע. באופן עקרוני השיטה הזו תומכת בשימוש בחומרים טבעיים בעיקר מצמחים, ומריחה שלהם על העור עוזרת להסיר את הקמטים.

המשיכו לקרוא בנושא : מילוי קמטים מחירים.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו פרטים.