מילוי קמטים כולל מחירים

מתעניינים במילוי קמטים בפנים, הנה כל מה שחשוב לדעת…

העלמת קמטי גיל הנו התחום שבו מגלות עניין נשים לאורך כל ההיסטוריה, בכל גיל ומצב, וההתעניינות לגבי תחום זה לעולם אינה נעלמת. נשים תמיד ישאפו להראות טוב יותר, עם כמה שפחות קמטים, או קמטוטים, שאינם מחמיאים, וכמובן- מבגרים. זו הסיבה שרבות מהן מבקשות לעבור מילוי קמטים בפנים.

 

חשוב לדעת על מילוי קמטים בפנים ?

 • שיטת מילוי בפנים, הנה אחד הטיפולים הפופולריים בקרב טיפולי האסתטיקה. שנים רבות נעשה בשיטה זו שימוש על מנת להגיע לעור פנים ומראה צעיר וחלק יותר, ללא צורך בניתוחים  פלסטיים יקרים ופולשניים.
 • כיום קיים מגוון של חומרי מילוי לפנים, אשר מתאימים לסוגים שונים של קמטים, באזורים  שונים של הפנים, לפי הצורך וההתאמה במחירים נורמליים מאשר בשנות ה90 .
 • שיטת המילוי וההזרקה של  החומרים לקמטים במטרה לבצע העלמת קמטים בפנים, הנה פשוטה ובעלות הפוטנציאל הנמוך ביותר לסיבוכים לאחר מכן.  טיפול זה משמש גם לטשטוש צלקות, ותיקון פגמים.
 • גיל המטופלים בטכניקת מילוי והעלמת קמטים בפנים נע בין 35 ל-60 שנים.
 • מבין חומרי המילוי שניתן לבחור מהם למילוי קמטים בפנים, ניתן למצוא חומרים כמו סיליקון, קולגן, ביו אלקמיד, חומצות שונות (טבעיות או סינתטיות) וכן תרכובות שונות.

 

מילוי קמטים בפנים, תהליך המילוי ולמה חשוב לשים לב

 

מילוי קמטיםעל החומרים להיות בעלי עמידות ובטיחות גבוהים, ויש להתייעץ עם הרופא המטפל במרפאה בו נעשה מילוי קמטים בפנים, לגבי סוג החומר המתאים לסוג הקמט, וכן לאזור בפנים בו יש צורך בטיפול.
לדוגמה: קמטים קבועים, או קמעי הבעה, קמטוטים או א סימטריה- כיוון שכל סוג של קמט מצריך טיפול שונה ודורש הערכת רופא מומחה בתחום.

 

תהליך מילוי קמטים בפנים :

החומר מוזרק אל מתחת לעור תחת הרדמה מקומית או אלחוש קל. הטיפול אינו גורם כאבים מלבד דקירת מחט, ונמשך עד חצי שעה. כאמור נדרשת מיומנות רבה כדי לקבוע הן את סוג החומר, המינון שלו, ומיקום ההזרקה.
בסיום טיפול למילוי קמטים  קיימת מידת נפיחות ואדמומיות אשר אמורה להיעלם תוך מספר ימים, בהתאם למידת הרגישות האישית, וניתן להמשיך בפעילות השגרתית ביום יום כרגיל.
את תוצאות טיפול מילוי קמטים בפנים, אפשר לראות לאחר שהנפיחות יורדת, כבר יום למחרת או לאחר שבוע. מומלץ להימנע מחשיפה לשמש בחודשים הראשונים.
החומר אינו מונע הופעת קמטים בעתיד, אך אמור להחזיק מעמד כמה שיותר זמן, ולכן יש לשקול היטב את סוג החומר המוזרק וכמו בכל דבר, לרוב מחיר הטיפול משתנה בצורה ניכרת בין מרפאה למרפאה בהתאם לסוג החומר המוזרק, לכן יש לוודא מהו סוג החומר המוזרק ולבדוק לגביו לרבות השלכותיו.

 

הסיכונים במילוי קמטים :

הסיכון העיקרי הינו דימומים קלים, ונדידה של החומר הסינתטי.
לכן, ישנה נטייה כיום לעבור לחומרים יותר טבעיים כדי להגדיל את סיכויי קליטתם בגוף וכדי למנוע תופעות לוואי אלה.
מילוי קמטים מתאים בעיקר  קמטים שאינם בתנועה מתמדת או חזקה. כלומר לא לחריצי רוחב אקטיביים במצח,  קמטים בשפה עליונה אשר מופיעים בדיבור ועישון וכדומה.
כמו כן מילוי קמטים אינו תחליף למתיחת עור שצנח בכוח הגרביטציה וזקוק למתיחה ולא למילוי.
הקמטים שכן מתאימים  למילוי: קמטי הבעה בין שתי הגבות, קמטים עדינים (קמטוטים) כגון אלה מופיעים על הלחיים התחתונות, ומתאים גם למילוי קמטים במחצית התחתונה של הפנים.
יתרונות הטיפול למילוי קמטים: הזרקת חומר במחט דקה, ללא כאבים, התאוששות מידית, אחוז סיבוכים אפסי, תופעות לוואי קצרות טווח, והשפעה מעולה על קמטים שטחיים ובינוניים. כל טיפולי מילוי קמטים נעשים במסגרת טיפול במרפאה.

מילוי קמטים המלצות, חוות דעת ותגובות גולשים

יעל שיראל – עברתי מילוי קמטים ומאז אני כמו אדם חדש, ויעידו על כך גם הביקורות החיוביות שאני מקבלת מהסביבה. ההמלצות שלי הן אך ורק על הצוות הרפואי שלי וכמובן אני הייתי גם מאוד מרוצה מהמידע שהופיע באתר על מילוי קמטים ומה המשמעות של ביצוע ההליך.

חנה יעקובוב – הקמטים תקפו אותי בבת אחת והרגשתי זקנה בעשרים שנה מגילי האמיתי. איזה מזל שקראתי באתר שאפשר לעשות מילוי קמטים, ההליך הזה הציל אותי והצעיר אותי בעשר שנים. תודה ענקית לצוות הרפואי המצוין שליווה אותי וענה לי על כל שאלה ועל כל דאגה שהיו לי אני ממליצה בחום עליהם ולא הייתי עושה את ההליך בשום מקום אחר.

 

מילוי קמטים מחירים

מחיר מילוי קמטים משתנה מאד בין מרפאה אחת לשנייה, בין פופולריות הרופא וכאמור בין החומר המוזרק.
קיימים לא מעט חומרים למילוי קמטים כך למשל:

 

כמה עולה מילוי קמטים ? – מחירון מילוי קמטים

 • המחירים שמוצגים נבדקו והנם מחיר ממוצע פר טיפול/גלובלי/למזרק.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות הזרקת שומן עצמי עלות: 5.000 ש" בממוצע עד לתוצאה סופית רצויה.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות הזרקת סיליקון silicon עלות : 1.200 ש"ח להזרקה אחת.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות הזרקת אי מטריקס ematrix עלות : 2.000 ש"ח להזרקה אחת.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות הזרקת פרפקטה – perfecta (חומצה היאלורונית) עלות : 2.000 ש"ח להזרקה אחת.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות הזרקת מקרוליין macrolane עלות : 1.400 ש"ח להזרקה אחת.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות הזרקת רסטילן פרלן Restylane עלות : 1,600 ש"ח להזרקה אחת שמחזיקה עד שנה.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות סקולפטרה Sculptra עלות : 2.500 ש"ח
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות רדיאס RADIESSE עלות : 3.200 ש"ח.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות אסדרם Essederm עלות : 2.000 ש"ח.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות ג'ובידרם Juvederm עלות : 1.700 ש"ח להזרקה אחת שמחזיקה כ8 חודשים בממוצע.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות קולגן Collagen עלות : 2.700 ש"ח להזרקה שמחזיקה כשנה וחצי בממוצע.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות פילורגה FILORGA עלות : 1.700 ש"ח למזרק.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות טאוסיאל Teosyal עלות: 1.600 ש"ח למזרק 1 סמ"ק.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית Hyaluronic acid עלות: 1.900 ש"ח למזרק 1.2/1.3 סמ"ק.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות בוטוקס Botulinum Toxin עלות: 1.100 ש"ח למזרק 1 סמ"ק.
 • מחיר מילוי קמטים באמצעות אלנסה ELLANSE עלות: 5.800 ש"ח בממוצע! והתוצאות נשמרות שנתיים וחצי בממוצע!

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות יוצא דופן אשר אעניק ומעניק בכל יום הנחות ענק והטבות במחיר ניתוחי פנים והוא שירות השוואת מחירים יעיל אשר על ידיו מתקיימת מאין "תחרות" בין המרפאות והמנתחים ואתם, רק מרוויחים מכך.

אנו מציעים לכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בצור קשר באתר ואנו נתקשר אליכם חזרה ונספק לכם מידע מועיל ועדכני, הערכות מחיר ושירות השוואת מחירים יעיל אשר דרכו חסכו דרכנו עשרות אלפי אנשים. השאירו לנו