הסרת נקודות חן

>>הסרת נקודות חן

יש לכם נקודות חן שמציקות? שנמאס לכם ואתם רוצים להיפטר מהם? יש אפשרות להסיר נקודות חן ושומות על ידי לייזר.

 

הסרת נקודות עניין של אופנה

כי פעם נקודת חן היתה סימן של יופי. כאילו הבריאה הוסיפה מן נגיעת מכחול להשלמת היצירה אבל כיום הנקודה נחשבת לחסרת חן והמפץ הגדול נחשב כמי שלא מבין ביופי. מכל מקום, נקודות החן כבר לא נחות בכייף אלא בחרדה. והן רק מתלבטות איך זה יקרה, הסרת נקודות חן בלייזר? בכוויית קור? האם יכאב? ושאלת השאלות היא האם תישאר צלקת.

הסרת נקודות חן בפנים

ואפשר גם אפשר כי נכון הוא שמבחינת ההבטחה הרפואית צלקת תמיד תישאר אבל, בחלק מן המקרים, היא תדהה במשך הזמן ולא תיראה לעין. מי שיחפש היטב מול הראי אולי ימצא את הסימן אבל המבט הרגיל על הפנים לא יספיק כדי להבחין בה.

ההסרה מתבצעת בהרדמה מקומית ואחריה אסור להיחשף לשמש משך כשבועיים, כך שאם הנקודה היא על היד או בגב אז כמעט ואין בעיה אבל, אם היא על הפנים אז צריך להתכונן מראש לשבוע ללא שיזוף. בדרך כלל מכסים את המקום בתחבושת למשך מספר ימים ואחר כך נשאר רק הפלסטר כדי להגן. יש גם למרוח משחה אנטיביוטית כדי לשמור על המקום מפני זיהום. בכל זאת, נעשתה כאן פעולה כירורגית והתאים שנפרדו מאחיהם הצבעוניים נחשפו באופן לא טבעי.

הסרת נקודות חן בפנים מחיר

מחיר: נע בין 400 שקלים לבין 1200 שקלים.

הסרת נקודות חן בלייזר

בשיטה הזו מוקרנת קרן לייזר חמה על נקודות החן והיא נמסה. במקרים רבים יש לחזור על הטיפול פעמיים או שלש. בגלל החום תישאר צלקת קטנה שהרי יש כאן בעצם כווייה ולכן תישאר צלקת אבל כאמור, יש סיכוי  טוב שהיא תדהה, כמו שקורה עם צלקת של כוויה קלה בדרך כלל.

בהסרת נקודות חן בלייזר אין תפרים ואין דימום אבל כן יש להימנע מחשיפה לשמש במשך כשבועיים אחרי כל אחד מן הטיפולים. היא נעשית בהרדמה מקומית וכמו תמיד תיתכן אלרגיה לחומר המרדים אבל גם אם יש כזו, הרי שההחלמה תהיה מהירה ולכל היותר תיווצר אדמומיות כלשהי.
הסרת נקודות חן בלייזר לא מאפשרת לקחת את הנקודה לבדיקה פתולוגית כיוון שכאמור, היא נמסה.

ניתוח כירורגי להסרת נקודות חן יכול להיות ללא תפרים ואז הוא מעין גילוח של המקום רק שכאן מתבצע גילוח עם סכין חדה מאד והוא מעט עמוק. כיוון שמתבצע קילוף של חלק מן העור מתפתח דימום והרופא מפסיק אותו באמצעות צריבה עם מחט חשמלית.

חיתוך עם תפרים מתאים דווקא לשומות השטוחות יותר ובו הרופא מוציא את השומה עם סכין קטנה ותופר את קצות העור. אם החיתוך עמוק אז הוא ישתמש בתפרים נמסים ואם הוא שטחי יותר אז יהיו התפרים מחוט שיש להסיר אותו אחר כך. הסרה של נקודות חן היא הליך כירורגי פשוט ומוכר ורק יש לבצע אותו אצל רופא מומחה.

הסרת נקודות חן מחירים

הסרת נקודות חן בלייזר מחיר

מחיר הסרת נקודות חן בלייזר נע בין 350 שקלים לבין 1000 שקלים.

הסרת נקודות חן ללא צלקות מחיר 

כיום ניתן להסיר נקודות חן ללא צלקות. המחיר נע בין 250 שקלים לבין 1250 שקלים.

 

הסרת נקודות חן דרך קופת החולים 

קופת החולים מכבי וקופת החולים כללית מסבסדות ומשתתפות בעלות טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים שונים ובניהם גם הסרת נקודות חן. רוצים לדעת לגבי זכאותכם לטיפולים בסבסוד קופת חולים, ולקבל הצעות מחיר לטיפול ? צרו עמנו קשר ואנו נספק לכם מידע מקצועי ורלוונטי לאותה עת לרבות מחירים, הטבעות ומבצעים. צור קשר